Drodzy Rodzice i Uczniowie, dzięki Waszemu wsparciu nasza akcja „Zamiast kwiatka niosę pomoc” zgromadziła aż 4768 złotych! Pieniądze trafiły już do Fundacji – w imieniu pracowników i osób potrzebujących kieruję do Państwa słowa ogromnej wdzięczności za tak liczne wpłaty, zaangażowanie i poparcie.

Dziękujemy również my – nauczyciele. Ten gest jest dla nas bardzo ważny i cieszymy się, że chęć podziękowania nam za ten rok szkolny przybrała tak wspaniałą formę.

Dziękujemy! Po stokroć dziękujemy!

Koordynator akcji – Katarzyna Robaczewska

2019 06 25 wroclawskie hospicjum

Zapraszamy do wysłuchania piosenek w wykonaniu laureatów tegorocznego Szkolnego Festiwalu Piosenki!

Piosenki są dostępne w zakładce Szkolny zespół muzyczny.

001 szkolny zespol muzyczny002 szkolny zespol muzyczny003 szkolny zespol muzyczny004 szkolny zespol muzyczny

14 czerwca Reprezentacja Szkoły wzięła udział w "Mistrzostwach
Orientuj Się" we Wrocławiu". Areną zmagań był Park Zachodni. Z
przyjemności informujemy, że nasi uczniowie zwyciężyli w trzech
kategoriach wiekowych.

*Chłopcy z klasy 4:
I miejsce - Tymoteusz Płaksej (4A)
II miejsce - Franciszek Molasy (4A)

*Dziewczyny z klasy 7:
I miejsce - Agnieszka Cieślak (7B)

*Chłopcy z klasy 8:
I miejsce - Szymon Drzazga (8A)

Pomimo zmęczenia, tuż po biegu grupa uczniów zdecydowała się podjąć
wyzwanie gry terenowej, organizowanej w ramach akcji "Asy Zdrowia". Po
wyczerpującej, zaciętej rywalizacji wśród okolicznych gęstwin i
zarośli oraz wykonaniu zadań specjalnych, drużyna w składzie:
Agnieszka Cieślak, Tymoteusz Płaksej i Franciszek Molasy zajęła II
miejsce w zawodach.

GRATULUJEMY! Życzymy dalszych sukcesów.

2019 06 17 mistrz orientacji

14 czerwca odbyła się w naszej szkole Gala Talentów, na której wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy odnieśli sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2018/2019.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

2019 06 14 1 gala talentow2019 06 14 2 gala talentow2019 06 14 3 gala talentow

W dniu 12 czerwca 2019 r. uczniowie klas 0-2 uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji, pracującym na co dzień w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, na drodze oraz uwrażliwienie na różne niebezpieczeństwa. Policjant przestrzegał uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk oraz organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.
Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły przekazywanych informacji, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Uczniowie podziękowali prowadzącemu za wartościową prelekcję.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 06 13 POLICJA12019 06 13 POLICJA2

Szkolna reprezentacja szachistów zajęła wysokie 7 miejsce na Mistrzostwach Polski szkół podstawowych i gimnazjów, które odbywały się w Pokrzywnej. Drużynę reprezentowali: Ilya Nikonenko, Bartosz Kebel, Mateusz Bednarczyk oraz Agata Sinkiewicz.
Wcześniej ta sama drużyna zdobyła mistrzostwo Dolnego Śląska.
Dodatkowo indywidualnie wyróżniony został Mateusz Bednarczyk, który zajął II miejsce na swojej szachownicy, wygrywając prawie wszystkie pojedynki.
Gratulujemy bardzo dobrego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów!
 2019 06 11 1 szachy2019 06 11 2 szachy