Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3B (gimnazjum) Mikołaj Poprawa zdobył III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr 2018.
 
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Przechwytywanie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pięknych choinek wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczniów było wykonanie choinek w jak najbardziej niestandardowy i pomysłowy sposób. Zobaczcie jak w naszej szkole barwnie, oryginalnie i kreatywnie.

004 choinki 2018

Link do pozostałych zdjęć.

Jan Malarski- uczeń klasy 8d  zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej. Janek znalazł się w gronie trzech najlepszych uczniów szkół podstawowych i gminazjalanych z Dolnegośląska .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Warszawie.

2018 12 19

 

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 2 a wzięli udział w mikołajkowych warsztatach plastycznych. Dzieci wykonały  kolorowe, gipsowe ozdoby choinkowe oraz świeczniki. W trakcie warsztatów do klasy przybył Św. Mikołaj, który przeczytał list napisany dla uczniów klasy 2 a oraz obdarował dzieci słodkościami. To był bardzo radosny dzień. Dziękujemy Święty Mikołaju :)))

                                                                            Magdalena Łańcucka-Wójs

001 w mikoaj

Link do pozostałych zdjęć.

6 grudnia klasę 1b odwiedził student informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Poprowadził dla dzieci zajęcia w ramach Godziny Kodowania. Dzieci entuzajstycznie powitały gościa i choć nie wszystkim udało się rozwiązać zagadki logiczne, część grupy z zapałem i powodzeniem poradziła sobie z wyzwaniem. Słowa uznania należą się Grzesiowi Galewskiemu, Tymkowi Leśniańskiemu, Mieszkowi Patrzałek, Dawidowi Kilarskiemu i Poli Sleiman :)
 

Katarzyna Robaczewska
 
002 Godzina kodowania

Uczeń klasy 8d -  Jan Malarski zakwalifikował się do eliminacji ustnych okręgowego etapu Olimpiady Historycznej. Janek znalazł się w gronie pięciu najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z Dolnego Śląska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Sandra Kamińska

2018 12 06

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com