W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w warsztatach ceramicznych , które poprowadziła Pani Berenika. Były to wspaniałe zajęcia dające możliwość artystycznego rozwoju poprzez ceramikę. Zabawa z gliną to aktywny odpoczynek, czas na twórcze myślenie oraz nowe umiejętności.
Dzieci w czasie zajęć przygotowały piękne podarunki dla swoich rodziców.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 05 16 ceramika 12019 05 16 ceramika 2

Z przyjemnością informuję, że uczeń klasy 8B Maciej Kulik zdobył tytuł 

FINALISTY IX DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU MAŁEGO PROGRAMISTY.

Maciek stworzył w języku C# w środowisku Visual Studio (2019) program EndRPG - grę 2D w stylu RPG.

 

Gratulujemy sukcesu!

Katarzyna Robaczewska

2019 05 13 KR

8 marca 2019 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie XIII edycji Konkursu „Bóbr”, połączone z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom oraz dyplomów uczniom wyróżnionym. Naszą szkołę reprezentował zdobywca trzeciego miejsca w Polsce – uczeń klasy 3b gimnazjalnej – Mikołaj Poprawa. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i życzymy by rozwijanie pasji informatycznej przysporzyło kolejnych.

Katarzyna Robaczewska
 
2019 05 10 1 Bobr2019 05 10 2 Bobr

Mam wielką przyjemność ogłosić, że po raz kolejny wśród naszych uczniów znaleźli się laureaci Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego "Wędrówki Szlakiem Wartości". W tym roku uczniowie mierzyli się z trudnym tematem dobrego człowieka. W II grupie wiekowej - klasy 2-4 SP - 2 miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, 3 miejsce Ada Stachowska kl. 4b, a wyróżnienia zdobyły Kornelia Warchał kl. 4b oraz Melania Gałka kl. 4b. W III grupie wiekowej - kl. 5-6 SP - wyróżnienia powędrowały do Marcina Lenarta kl. 6a oraz Zuzanny Sowierki kl. 6a. Natomiast w IV grupie wiekowej - kl. 7-8 SP oraz Gimnazjum - 1 miejsce zdobyła Milena Krupa z kl. 8d. Miejsca na podium dają uczniom dodatkowe punkty rekrutacyjne! Serdeczne gratulujemy! Do zobaczenia na Gali laureatów!

001 kolejny sukces

 

Idź do galerii zdjęć

 

Na początku kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nietypowym konkursie  - 2 Turnieju Plastycznym w SP nr 108 we Wrocławiu. Tym razem prace powstawały na miejscu w wyznaczonym czasie. Każdy mógł z 5 podanych tematów wybrać ten, który był dla niego najbardziej interesujący. Praca pod presją czasu była trudna, ale efektywna. W kategorii klas 4-5 II miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, natomiast Kornelia Warchał z kl. 4b - wyróżnienie. W kategorii klas 6-8 II miejsce wywalczyła Zuzanna Sowierka z kl. 6a, natomiast Olgierd Smoderek z kl. 7b - wyróżnienie. Gratulujemy!

Idź do galerii zdjęć

005 Sukces plastyczny

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com