W  dniu 3 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy 2 a wzięli udział w zajęciach o sportach lotniczych organizowanych przez Wrocławskie Centrum Seniora w ramach IV edycji „Miasta Pokoleń” - programu edukacji społecznej. Zajęcia poprowadził Pan Łukasz Kaleciński, który zapoznał dzieci ze specyfiką sportów lotniczych takich jak sport spadochronowy i szybowcowy oraz z zasadami obowiązującymi w tych dyscyplinach sportu.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 04 29 miasto pokoleń2019 04 29 miasto pokoleń 1

Na początku marca młodzi miłośnicy śpiewu podzielili się z nami swoimi wykonaniami piosenek. Uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w 2 Przeglądzie piosenki dla klas młodszych. Z mikrofonem w ręku dzielnie mierzyli się ze stresem publicznego występu. Wszyscy dali radę, wszyscy wygrali!

Jestem z was dumna! Magdalena Nowak

Idź do galerii zdjęć.

001 2 przeglad piosenki

W związku z informacjami, że w terminie 7 maja wielu uczniów wyjeżdża na wycieczki, kurs przygotowujący do testu kompetencji dla kandydatów do klasy VI z programem DSD 1 rozpocznie się 14 maja 2019 w godzinach 15:00-16:00.
Serdecznie zapraszamy

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
Od soboty 27 kwietnia zostaje zawieszony ogólnopolski strajk nauczycieli. Oznacza to, że od poniedziałku pracujemy wg stałego planu lekcji.
W imieniu całego grona pedagogicznego dziękuję za wyrozumiałość i ogromne wsparcie, które okazaliście nam w tych trudnych chwilach.
Dyrektor szkoły
Lucyna Półrolniczak

P. Grażynka opowiadała nam o zdrowym odżywianiu i segregacji śmieci.
Joanna Bergier

001 miasto pokolen

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com