Od poniedziałku 30 marca 2020 przenosimy się do SZKOŁY W CHMURZE - na platformę G Suite. Każdy z uczniów i nauczycieli ma już założone konto, trzeba się tylko zalogować i zacząć korzystać z dobrodziejstw takich jak nielimitowany wirtualny dysk, poczta bez limitu, pakiet biurowy (dokumenty, arkusze, prezentacje), wirtualne klasy Google Classroom, zdalna tablica Jamboard, telekonferencje z Meet i wiele innych.
Szczegóły dotyczące logowania, hasła, filmy z instrukcją zostaną przesłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
Przechwytywanie
Z radością informujemy, że uczennice klasy 8b Natalia Adamus, Agnieszka Cieślak i Marta Kuflowska zostały laureatkami Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego.
Gratulujemy!
Drodzy Rodzice i Uczniowie
W tej szczególnej i trudnej dla nas wszystkich sytuacji podjęliśmy działania, dzięki którym nasza szkoła nie przestanie wspierać dzieci i młodzieży mimo braku zajęć dydaktycznych.
Nauczanie w najbliższych tygodniach odbywać się będzie za pomocą e-learningu.
Uczniowie otrzymają za pośrednictwem dziennika elektronicznego zadania z terminem i sposobem wykonania - bardzo prosimy o motywację i sumienność.
W przypadku niewykonania zadania - uczniowie otrzymają wpis do dziennika "bz", bez możliwości poprawy.
W razie wątpliwości - prosimy o kontakt elektroniczny, będziemy się starać jak najszybciej reagować i wspierać.
 
Sekretariat Szkoły czynny od 8.00- 15.30
 
Życzymy wszystkim dużo zdrowia!
1.W dniach  16.03.2020r. do 25.03.2020r. odwołane zostają wynajmy w szkole.
 
2. W dniach 16.03.20r do 25.03.20r. sekretariat szkoły czynny w godzinach 8.00-15.30.

W dniu 24 stycznia 2020 roku uczniowie klasy 3a odwiedzili Prezydenta Wrocławia Pana Jacka Sutryka. Dzieci podarowały Prezydentowi własnoręcznie wykonaną skarbonkę w kształcie kota, która już niebawem zostanie wykorzystana zgodnie z pomysłem uczniów na szczytny cel. Pan Prezydent opowiadał dzieciom o swojej interesującej pracy, odpowiadał również na pytania uczniów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, radosnej atmosferze.

Magdalena Łańcucka

2020 03 05 Prezydent 012020 03 05 Prezydent 022020 03 05 Prezydent 03

Klasa 8b wzięła udział we wrocławskim projekcie edukacyjnym „Być przedsiębiorczym – lekcje inspirujące” Projekt ten umożliwia w pełni bezpłatnie, skorzystać z wiedzy, a przede wszystkim doświadczenia 14 mentorów z różnych branż, którzy przeprowadzą lekcje przedsiębiorczości z młodzieżą. W naszej szkole gościliśmy pana Janusza Krzeszowskiego - Dziennikarza, fotografa, PR-owca, który od lat przemierza Wrocław i dokumentuje niepowtarzalne wschody i zachody słońca nad miastem. Z tych zbiorów powstałą m.in. wystawa fotograficzna „Wrocław – między nocą a dniem”. Janusz Krzeszowski zawodowo związany z dziennikarstwem, jest redaktorem w miejskim portalu www.wroclaw.pl, wcześniej był wykładowca uczelniany oraz rzecznikiem prasowy MPK Wrocław. W klasie 8b przeprowadził zajęcia dotyczące zagadnienia :  Jak pasję przerobić w zawód i przejść drogę z amatora do zawodowca, tak aby zarabiać pieniądze na tym co się kocha.

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com