14 czerwca Reprezentacja Szkoły wzięła udział w "Mistrzostwach
Orientuj Się" we Wrocławiu". Areną zmagań był Park Zachodni. Z
przyjemności informujemy, że nasi uczniowie zwyciężyli w trzech
kategoriach wiekowych.

*Chłopcy z klasy 4:
I miejsce - Tymoteusz Płaksej (4A)
II miejsce - Franciszek Molasy (4A)

*Dziewczyny z klasy 7:
I miejsce - Agnieszka Cieślak (7B)

*Chłopcy z klasy 8:
I miejsce - Szymon Drzazga (8A)

Pomimo zmęczenia, tuż po biegu grupa uczniów zdecydowała się podjąć
wyzwanie gry terenowej, organizowanej w ramach akcji "Asy Zdrowia". Po
wyczerpującej, zaciętej rywalizacji wśród okolicznych gęstwin i
zarośli oraz wykonaniu zadań specjalnych, drużyna w składzie:
Agnieszka Cieślak, Tymoteusz Płaksej i Franciszek Molasy zajęła II
miejsce w zawodach.

GRATULUJEMY! Życzymy dalszych sukcesów.

2019 06 17 mistrz orientacji

14 czerwca odbyła się w naszej szkole Gala Talentów, na której wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy odnieśli sukcesy naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2018/2019.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych!
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:
 
2019 06 14 1 gala talentow2019 06 14 2 gala talentow2019 06 14 3 gala talentow

W dniu 12 czerwca 2019 r. uczniowie klas 0-2 uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji, pracującym na co dzień w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, na drodze oraz uwrażliwienie na różne niebezpieczeństwa. Policjant przestrzegał uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk oraz organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.
Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły przekazywanych informacji, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Uczniowie podziękowali prowadzącemu za wartościową prelekcję.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 06 13 POLICJA12019 06 13 POLICJA2

Szkolna reprezentacja szachistów zajęła wysokie 7 miejsce na Mistrzostwach Polski szkół podstawowych i gimnazjów, które odbywały się w Pokrzywnej. Drużynę reprezentowali: Ilya Nikonenko, Bartosz Kebel, Mateusz Bednarczyk oraz Agata Sinkiewicz.
Wcześniej ta sama drużyna zdobyła mistrzostwo Dolnego Śląska.
Dodatkowo indywidualnie wyróżniony został Mateusz Bednarczyk, który zajął II miejsce na swojej szachownicy, wygrywając prawie wszystkie pojedynki.
Gratulujemy bardzo dobrego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów!
 2019 06 11 1 szachy2019 06 11 2 szachy
Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Choć bardzo cenimy ten moment, gdy przychodzicie do nas z kwiatkiem by podziękować za naszą pracę, chcielibyśmy, by w tym roku wzorem kilku wcześniejszych lat Wasz miły gest przybrał inną formę. Chcielibyśmy przy Waszej pomocy wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Co możecie zrobić? Wystarczy nie kupować kwiatów na zakończenie roku szkolnego, a pieniądze, które planowaliście wydać na ten cel wrzucić do puszek (kwesty odbędzie się 18 i 19 czerwca, czyli przy okazji uroczystości kończących rok szkolny). Jeśli pragniecie okazać nam wdzięczność, możecie to zrobić wręczając symboliczne laurki z podziękowaniem – można je pobrać tutaj:

- podziękowanie indywidualne

- podziękowanie grupowe

Kwiaty więdną, a świadomość że zebrane dzięki Wam pieniądze pomogą potrzebującym na zawsze zostanie w naszej pamięci i będzie najwspanialszym “dziękuję”.
Koordynatorka akcji - Katarzyna Robaczewska
2019 05 20 1 zamiast kwiatka

W dniu 5 czerwca 2019 r. uczniowie klas 1 b i 2 a wybrali się na piknik do Parku Szczytnickiego. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko, a w powietrzu unosił się zapach kwiatów. Na piknik poza kocem piknikowym dzieci zabrały również pyszne przekąski. Dzieci świetnie się bawiły – grały w piłkę, skakały na skakankach, puszczały bańki mydlane, grały w badmintona. Podczas pobytu w parku panowała miła i wesoła atmosfera. :)))

Magdalena Łańcucka-Wójs i Edyta Krawczyk

2019 06 10 1 piknik2019 06 10 2 piknik2019 06 10 3 piknik

 

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com