Mam wielką przyjemność ogłosić, że po raz kolejny wśród naszych uczniów znaleźli się laureaci Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego "Wędrówki Szlakiem Wartości". W tym roku uczniowie mierzyli się z trudnym tematem dobrego człowieka. W II grupie wiekowej - klasy 2-4 SP - 2 miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, 3 miejsce Ada Stachowska kl. 4b, a wyróżnienia zdobyły Kornelia Warchał kl. 4b oraz Melania Gałka kl. 4b. W III grupie wiekowej - kl. 5-6 SP - wyróżnienia powędrowały do Marcina Lenarta kl. 6a oraz Zuzanny Sowierki kl. 6a. Natomiast w IV grupie wiekowej - kl. 7-8 SP oraz Gimnazjum - 1 miejsce zdobyła Milena Krupa z kl. 8d. Miejsca na podium dają uczniom dodatkowe punkty rekrutacyjne! Serdeczne gratulujemy! Do zobaczenia na Gali laureatów!

001 kolejny sukces

 

Idź do galerii zdjęć

 

Na początku kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nietypowym konkursie  - 2 Turnieju Plastycznym w SP nr 108 we Wrocławiu. Tym razem prace powstawały na miejscu w wyznaczonym czasie. Każdy mógł z 5 podanych tematów wybrać ten, który był dla niego najbardziej interesujący. Praca pod presją czasu była trudna, ale efektywna. W kategorii klas 4-5 II miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, natomiast Kornelia Warchał z kl. 4b - wyróżnienie. W kategorii klas 6-8 II miejsce wywalczyła Zuzanna Sowierka z kl. 6a, natomiast Olgierd Smoderek z kl. 7b - wyróżnienie. Gratulujemy!

Idź do galerii zdjęć

005 Sukces plastyczny

W  dniu 3 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy 2 a wzięli udział w zajęciach o sportach lotniczych organizowanych przez Wrocławskie Centrum Seniora w ramach IV edycji „Miasta Pokoleń” - programu edukacji społecznej. Zajęcia poprowadził Pan Łukasz Kaleciński, który zapoznał dzieci ze specyfiką sportów lotniczych takich jak sport spadochronowy i szybowcowy oraz z zasadami obowiązującymi w tych dyscyplinach sportu.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 04 29 miasto pokoleń2019 04 29 miasto pokoleń 1

Na początku marca młodzi miłośnicy śpiewu podzielili się z nami swoimi wykonaniami piosenek. Uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w 2 Przeglądzie piosenki dla klas młodszych. Z mikrofonem w ręku dzielnie mierzyli się ze stresem publicznego występu. Wszyscy dali radę, wszyscy wygrali!

Jestem z was dumna! Magdalena Nowak

Idź do galerii zdjęć.

001 2 przeglad piosenki

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com