Uczennice klasy 8b - Natalia Adamus, Agnieszka Cieślak i Marta Kuflowska zostały laureatkami konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego. Serdecznie gratulujemy, życzymy sukcesów w szkole średniej!

Uczennice naszej szkoły - Aleksandra Kozanka z klasy 8b oraz  Zuzanna Ploch i Lidia Szlązak z klasy 8d zostały laureatkami ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Gratulujemy i życzymy  sukcesów w średniej szkole.

Drodzy Rodzice Przedszkolaków


W związku z planowanym uruchomieniem przedszkola w okresie trwania pandemii COVID-19
prosimy Państwa o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w zakładce

    Przedszkole nr 27 "Skrzty" / COVID-19

Szanowni Państwo!
Film powstał z inicjatywy psychologa, który na codzień wspiera personel medyczny w szpitalu przy ulicy Borowskiej. Dedykowany jest dla oddziału neonatologii, ale odzew i zaangażowanie dzieci były tak ogromne, że został on udostępniony szerzej. Początkowo, miała to być prezentacja, liczyłam na maksymalnie 5 zdjęć, jednak dzieci były tak zmotywowane i zaangażowane w projekt, zdjęcia spływały kilka dni, więc powstał z tego film. Rodzice dzieci zgodzili się, żeby go państwu pokazać - za co dziękuję z całego serca. Dobro ma konkretną twarz, pokażmy ją światu! Raz jeszcze dziękuję rodzicom i przede wszystkim dzieciom z klasy 2b za pomoc - bez was pracowałoby się dużo ciężej!

Klasa 2B - lekarzom - pobierz film

Agnieszka Burcon - rodzic

Drodzy Państwo

„Ze względu na przedłużający się okres zawieszenia zajęć szkolnych harmonogram dotyczący rekrutacji do klas dwujęzycznych w roku szkolnym 2020/2021 musi ulec zmianie.  Sprawdzian predyspozycji językowych nie odbędzie się w przewidzianym terminie, tj. w dniu 5 maja 2020.        
O ustaleniu nowego  terminu sprawdzianu poinformujemy Rodziców
i Kandydatów do przyszłorocznych klas dwujęzycznych z odpowiednim wyprzedzeniem. Prosimy obserwować stronę internetową naszej szkoły”  

„ Odpowiadając na liczne prośby Rodziców, wobec utrudnień związanych z obecną sytuacją w kraju,  przedłużamy możliwość składania deklaracji do przyszłorocznych klas VII dwujęzycznych. Deklaracje należy przesyłać drogą elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com