Po raz pierwszy w tej części Europy! Po raz pierwszy w Polsce! Po raz pierwszy we Wrocławiu! Po raz pierwszy na wyciągnięcie ręki! Dlatego byliśmy. Zobaczyliśmy. Doświadczyliśmy. I jeszcze będziemy! Olympus Playground- Interaktywny Festiwal Fotograficzny.

023 olympus 2019

 

Link do galerii zdjęć

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji programu "Koduj z Gigantami".
 
To BEZPŁATNE warsztaty promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Mają one na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.
 
Warsztaty odbywają się na ul. Leszczyńskiego 4  16-17 lutego 2019.
 
Szczegóły i zapisy:
https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia
 
Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3B (gimnazjum) Mikołaj Poprawa zdobył III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr 2018.
 
Serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Przechwytywanie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pięknych choinek wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczniów było wykonanie choinek w jak najbardziej niestandardowy i pomysłowy sposób. Zobaczcie jak w naszej szkole barwnie, oryginalnie i kreatywnie.

004 choinki 2018

Link do pozostałych zdjęć.

Jan Malarski- uczeń klasy 8d  zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej. Janek znalazł się w gronie trzech najlepszych uczniów szkół podstawowych i gminazjalanych z Dolnegośląska .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Warszawie.

2018 12 19

 

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 2 a wzięli udział w mikołajkowych warsztatach plastycznych. Dzieci wykonały  kolorowe, gipsowe ozdoby choinkowe oraz świeczniki. W trakcie warsztatów do klasy przybył Św. Mikołaj, który przeczytał list napisany dla uczniów klasy 2 a oraz obdarował dzieci słodkościami. To był bardzo radosny dzień. Dziękujemy Święty Mikołaju :)))

                                                                            Magdalena Łańcucka-Wójs

001 w mikoaj

Link do pozostałych zdjęć.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com