Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pięknych choinek wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczniów było wykonanie choinek w jak najbardziej niestandardowy i pomysłowy sposób. Zobaczcie jak w naszej szkole barwnie, oryginalnie i kreatywnie.

004 choinki 2018

Link do pozostałych zdjęć.

Jan Malarski- uczeń klasy 8d  zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej. Janek znalazł się w gronie trzech najlepszych uczniów szkół podstawowych i gminazjalanych z Dolnegośląska .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w Warszawie.

2018 12 19

 

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 2 a wzięli udział w mikołajkowych warsztatach plastycznych. Dzieci wykonały  kolorowe, gipsowe ozdoby choinkowe oraz świeczniki. W trakcie warsztatów do klasy przybył Św. Mikołaj, który przeczytał list napisany dla uczniów klasy 2 a oraz obdarował dzieci słodkościami. To był bardzo radosny dzień. Dziękujemy Święty Mikołaju :)))

                                                                            Magdalena Łańcucka-Wójs

001 w mikoaj

Link do pozostałych zdjęć.

6 grudnia klasę 1b odwiedził student informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Poprowadził dla dzieci zajęcia w ramach Godziny Kodowania. Dzieci entuzjastycznie powitały gościa i choć nie wszystkim udało się rozwiązać zagadki logiczne, część grupy z zapałem i powodzeniem poradziła sobie z wyzwaniem. Słowa uznania należą się Grzesiowi Galewskiemu, Tymkowi Leśniańskiemu, Mieszkowi Patrzałek, Dawidowi Kilarskiemu i Poli Sleiman :)
 

Katarzyna Robaczewska
 
002 Godzina kodowania

Uczeń klasy 8d -  Jan Malarski zakwalifikował się do eliminacji ustnych okręgowego etapu Olimpiady Historycznej. Janek znalazł się w gronie pięciu najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z Dolnego Śląska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Sandra Kamińska

2018 12 06

3 grudnia uczniowie klas siódmych naszej szkoły wzięli udział w Godzinie Kodowania (Hour of Code). Pod opieką nauczycieli młodzież udała się do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie pod nadzorem studentów programowała w języku Python i wysłuchała wykładu na temat ciekawostek w systemie Linux.
Godzina Kodowania organizowana jest na całym świecie, w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej, trwającego w tym roku od 3 do 9 grudnia. Wzięło w niej udział już ponad 180 krajów, a Polska plasuje się w pierwszej dziesiątce pod względem ilości wydarzeń zorganizowanych w ramach Hour of Code Nasza szkoła wzięła w niej udział po raz drugi.  Ideą tej inicjatywy jest popularyzacja programowania, zachęcenie, by każdy w wieku od lat 4 do 104, spróbował swoich sił w tej dziedzinie informatyki.
 
Więcej informacji o przedsięwzięciu:   https://hourofcode.com/pl
 
 
010 godzina kodowania
Galeria zdjęć - kliknij tutaj.

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com