W piątek 15 i w sobotę 16 lutego odbyły się jak co roku w naszej szkole: Bal Gimnazjalny dla uczniów klas trzecich oraz Bal Ósmoklasisty dla uczniów klas ósmych. O godzinie 17.00 rozpoczęły się one od przemówień uczniów i pani dyrektor, która życzyła wspaniałej zabawy wszystkim oraz podziękowała rodzicom i uczniom za przygotowanie zabawy. Swoje przemówienie zakończyła słowami „Poloneza czas zacząć…”.

Grupa uczniów odtańczyła we wspaniały sposób Poloneza, prezentując znakomity kunszt taneczny i wspaniałe zgranie.

Po tańcu rozpoczęła się wspólna zabawa. Impreza prowadzona była przez dj-a. Wszyscy ruszyli w tan i zabawa była przednia! Tańce w parach, kółku, wspólne zabawy w Kaczuszki, odtańczenie Macareny, Belgijki i wielu innych zabaw wszystkim zapewne zapadnie w pamięć.

Zabawa dobiegła końca. Wszyscy będą wspominali wspaniałą zabawę, niesamowitą atmosferę i cudownych ludzi…

Link do galerii zdjęć

002 bal 2019 02

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com