W dniu 5 kwietnia 2019 r. w klasie 2 a  odbył się  konkurs opowiadania bajek. Uczniowie opowiadali wymyślone przez siebie bardzo interesujące i ciekawe bajki "Magiczny las", "Trzy złote piórka", "Zaczarowane drzewo i zamek", "Kraina czarów i magii". Celem konkursu było: kształtowanie umiejętności poprawnego i barwnego opowiadania, propagowanie wśród dzieci zamiłowania do poznania bajek oraz rozbudzenie wyobraźni i wrażliwości dzieci na piękno literatury. Dzieci były bardzo ładnie przygotowane, wykazały się dużą pomysłowością w doborze strojów i rekwizytów. Opowiadanych  bajek z ogromną przyjemnością wysłuchali zaproszeni goście - rodzice i dziadkowie uczniów.

Magdalena Łańcucka - Wójs

2019 04 05 bajki 12019 04 05 bajki 22019 04 05 bajki 3

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com