Na początku kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nietypowym konkursie  - 2 Turnieju Plastycznym w SP nr 108 we Wrocławiu. Tym razem prace powstawały na miejscu w wyznaczonym czasie. Każdy mógł z 5 podanych tematów wybrać ten, który był dla niego najbardziej interesujący. Praca pod presją czasu była trudna, ale efektywna. W kategorii klas 4-5 II miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, natomiast Kornelia Warchał z kl. 4b - wyróżnienie. W kategorii klas 6-8 II miejsce wywalczyła Zuzanna Sowierka z kl. 6a, natomiast Olgierd Smoderek z kl. 7b - wyróżnienie. Gratulujemy!

Idź do galerii zdjęć

005 Sukces plastyczny

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com