Mam wielką przyjemność ogłosić, że po raz kolejny wśród naszych uczniów znaleźli się laureaci Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego "Wędrówki Szlakiem Wartości". W tym roku uczniowie mierzyli się z trudnym tematem dobrego człowieka. W II grupie wiekowej - klasy 2-4 SP - 2 miejsce zdobyła Katarzyna Krzysztofiak z kl. 4b, 3 miejsce Ada Stachowska kl. 4b, a wyróżnienia zdobyły Kornelia Warchał kl. 4b oraz Melania Gałka kl. 4b. W III grupie wiekowej - kl. 5-6 SP - wyróżnienia powędrowały do Marcina Lenarta kl. 6a oraz Zuzanny Sowierki kl. 6a. Natomiast w IV grupie wiekowej - kl. 7-8 SP oraz Gimnazjum - 1 miejsce zdobyła Milena Krupa z kl. 8d. Miejsca na podium dają uczniom dodatkowe punkty rekrutacyjne! Serdeczne gratulujemy! Do zobaczenia na Gali laureatów!

001 kolejny sukces

 

Idź do galerii zdjęć

 

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com