W ostatnim tygodniu maja klasa 0 i 1a uczyły się – jednocześnie fantastycznie bawiąc się ;). Odległy kosmiczny świat, dla większości niedostępny – uczniowie samodzielnie tworzyli z p. Katarzyną Bury, podczas warsztatów plastyczno – technicznych. Planety, orbity, satelity, rakiety kosmiczne, czarne dziury, ufo...o tym wszystkim były te zajęcia...Prowadząca pięknie i z rozmachem poprowadziła je dla naszych uczniów – za co serdecznie dziękujemy! Ekspresja twórcza dzieci nie zna granic, czego dowodem są powstałe prace – wytwory wyobraźni obu klas! Dzieci doskonaliły również umiejętność współpracy w zespole, wzajemną komunikację, ćwiczyły cierpliwość w oczekiwaniu na konkretne zaplanowane działanie...zapraszamy na fotorelację...;)

Małgorzata Wilk i Joanna Bergier

2019 06 09A

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com