Warsztaty z cyklu: MIASTO POKOLEŃ to dla wszystkich uczestników zawsze ciekawe doświadczenie ;) Zazwyczaj przychodzą do uczniów seniorzy, aby opowiedzieć im o swoich pasjach, zainteresowaniach, doświadczeniach...W tym roku – przed wakacjami – gościliśmy w kl.1a Panią Ilonę, która wykorzystała swoje zdolności aktorskie, ale również te wokalno – muzyczne, aby w ciekawy sposób przypomnieć uczniom o znaczeniu „magicznych słów” i o konieczności używania ich na co dzień. W opowiedzianej historii pojawiały się one wiele razy, ponadto wybrzmiały inne – równie ważne: „przykro mi”, „wybaczysz mi”, „pomogę ci”...Przed uczniami zasłużone wakacje...Z całą pewnością, po takich warsztatach, będą pamiętali o zasadach dobrego wychowania oraz o komunikacji werbalnej opartej na wzajemnym szacunku! Uczniowie dziękują! ;)

Małgorzata Wilk

2019 06 09B Miasto pokolen

 

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Rekrutacja

rekrutacja logo

E-dziennik

logo librus

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com