W dniu 12 czerwca 2019 r. uczniowie klas 0-2 uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji, pracującym na co dzień w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, na drodze oraz uwrażliwienie na różne niebezpieczeństwa. Policjant przestrzegał uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk oraz organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach.
Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły przekazywanych informacji, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Uczniowie podziękowali prowadzącemu za wartościową prelekcję.

Magdalena Łańcucka-Wójs

2019 06 13 POLICJA12019 06 13 POLICJA2

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com