W dniu 23 października 2019 r. w ramach programu „Miasto pokoleń” w klasie 3a odbyły się bardzo interesujące zajęcia na temat fotografii. Ciekawą lekcję przeprowadził dla dzieci Pan Marek Bułaj. Celem prezentacji było pokazanie uczniom, że fotografia jest sztuką uniwersalną, którą może zajmować się każdy bez względu na wiek oraz wywołanie uczucia wrażliwości na piękno otaczającego nas świata. Pan Marek opowiadał o historii fotografii analogowej oraz cyfrowej, pokazywał dzieciom zdjęcia ze swoich podróży. Na koniec spotkania uczniowie zadawali pytania naszemu gościowi.

 Magdalena Łańcucka

2019 10 23 miasto pokoleń 12019 10 23 miasto pokoleń 22019 10 23 miasto pokoleń 3

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com