W dniu 22 listopada 2019 r. w klasie 3 a odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie recytowali znane i lubiane wiersze wybranych przez siebie poetów, którzy pisali poezję dla dzieci. Wiele z tych wierszy to klasyka literatury dziecięcej. Poezja dziecięca jest pełna humoru i fantazji. Wśród recytowanych wierszy pojawiły się m.in. : „ Nasza zima zła „ Na straganie”, „Katar”, „Kaczka dziwaczka”, „Jak rozmawiać trzeba z psem”, „Entliczek – pentliczek”.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy pięknych wystąpień.

Magdalena Łańcucka

2019 11 28 Konkurs recytatorski 12019 11 28 Konkurs recytatorski 22019 11 28 Konkurs recytatorski 3

 

 

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com