Było o niezwykłej rodzinie, zielonej Irlandii, żabach, beczących owcach, małpach, recyklingu, a przez moment zapachniało świętami. Wszystko dzięki olbrzymiej wyobraźni najmłodszych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców, którzy włożyli dużo pracy w przygotowanie się do konkursu recytatorskiego w języku angielskim. Bardzo miło było słuchać wspaniałych interpretacji krótkich form poetyckich, które okraszone sporą dawką humoru wprawiły wszystkich w świetny nastrój. Jeszcze milej przedstawić zwycięzców!

Klasy pierwsze

I miejsce: Zofia Wójcik 1c

II miejsce: Adam Włoch 1b

III miejsce: Polina Shypko 1c

Klasy drugie

I miejsce: Grzegorz Galewski 2b

II miejsce: Dawid Kilarski 2b

III miejsce: Malwina Szczotok 2a

Klasy trzecie

I miejsce: Blanka Kubera 3a

II miejsce: Joanna Gubała 3a

III miejsce: Klaudia Jodkowska 3a

Do zobaczenia w kolejnej edycji.

Marta Woźnicka & Sylwia Staszkowian

2019 12 16 Konkurs recytatorski

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com