10 stycznia 2020 naszą szkołę odwiedzili wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności przedstawiciele Rumunii, Włoch,Francji i Hiszpanii, którzy poprowadzili warsztaty międzykulturowe z młodzieżą z klas dwujęzycznych. Na zajęciach dominował język angielski, uczniowie rozegrali kilka rund gry stworzonej przez naszych gości. Musieli wykazać się wiedzą językową, kulturową, kreatywnością, umiejętnościami współpracy, komunikacji pozawerbalnej. Była to dobra okazja by docenić zalety pracy w grupie, poruszyć tematykę wartości europejskich i wielokulturowości w Unii Europejskiej oraz pokonać barierę językową dzięki alternatywnej formie nauki.
 
Dziękujemy organizatorom i koordynatorom - Stowarzyszeniu Tratwa działającemu w Kulturalnym Centrum Czasoprzestrzeń.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:
Warsztaty Tratwa - Google Drive
 
Katarzyna Robaczewska
2020 01 12

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com