Klasa 8b wzięła udział we wrocławskim projekcie edukacyjnym „Być przedsiębiorczym – lekcje inspirujące” Projekt ten umożliwia w pełni bezpłatnie, skorzystać z wiedzy, a przede wszystkim doświadczenia 14 mentorów z różnych branż, którzy przeprowadzą lekcje przedsiębiorczości z młodzieżą. W naszej szkole gościliśmy pana Janusza Krzeszowskiego - Dziennikarza, fotografa, PR-owca, który od lat przemierza Wrocław i dokumentuje niepowtarzalne wschody i zachody słońca nad miastem. Z tych zbiorów powstałą m.in. wystawa fotograficzna „Wrocław – między nocą a dniem”. Janusz Krzeszowski zawodowo związany z dziennikarstwem, jest redaktorem w miejskim portalu www.wroclaw.pl, wcześniej był wykładowca uczelniany oraz rzecznikiem prasowy MPK Wrocław. W klasie 8b przeprowadził zajęcia dotyczące zagadnienia :  Jak pasję przerobić w zawód i przejść drogę z amatora do zawodowca, tak aby zarabiać pieniądze na tym co się kocha.

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com