Szanowni Państwo!
Film powstał z inicjatywy psychologa, który na codzień wspiera personel medyczny w szpitalu przy ulicy Borowskiej. Dedykowany jest dla oddziału neonatologii, ale odzew i zaangażowanie dzieci były tak ogromne, że został on udostępniony szerzej. Początkowo, miała to być prezentacja, liczyłam na maksymalnie 5 zdjęć, jednak dzieci były tak zmotywowane i zaangażowane w projekt, zdjęcia spływały kilka dni, więc powstał z tego film. Rodzice dzieci zgodzili się, żeby go państwu pokazać - za co dziękuję z całego serca. Dobro ma konkretną twarz, pokażmy ją światu! Raz jeszcze dziękuję rodzicom i przede wszystkim dzieciom z klasy 2b za pomoc - bez was pracowałoby się dużo ciężej!

Klasa 2B - lekarzom - pobierz film

Agnieszka Burcon - rodzic

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Klasy językowe

01 klasy jezykowe

02 klasy jezykowe

Konkurs

konkurs literacki

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com