Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Choć bardzo cenimy ten moment, gdy przychodzicie z kwiatkiem, by podziękować za naszą pracę, chcielibyśmy, by wzorem kilku wcześniejszych lat Wasz miły gest przybrał inną formę. Chcielibyśmy przy Waszej pomocy wesprzeć Formułę Dobra - Hospicjum dla dzieci Dolnego Śląska. Co możecie zrobić? Wystarczy nie kupować kwiatów na zakończenie roku szkolnego, a pieniądze, które planowaliście wydać na ten cel wrzucić do puszki, która będzie znajdować się przy wejściu do szkoły 26 czerwca 2020. W tym roku poszerzamy naszą akcję do ZBIÓRKI INTERNETOWEJ - dla osób, które ze zrozumiałych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć osobiście w zakończeniu roku szkolnego. Zachęcamy bardzo do takiej formy wpłat - jest ona z pewnością bezpieczniejsza. Tutaj link do zbiórki, która jest już aktywna i potrwa do 27 czerwca 2020:

Jeśli pragniecie okazać nam wdzięczność, możecie to zrobić wręczając symboliczne laurki z podziękowaniem – można je pobrać tutaj:

podziękowanie indywidualne:
podziękowanie grupowe:

Kwiaty więdną, a świadomość że zebrane dzięki Wam pieniądze pomogą potrzebującym na zawsze zostanie w naszej pamięci i będzie najwspanialszym “dziękuję”.

Koordynatorka akcji - Katarzyna Robaczewska

2020 06 15 zamiast kwiatka