W dniach 28-31 stycznia, Skrzaty gościły wyjątkowych gości. Babcie i dziadkowie zostali godnie ugoszczeni w przedszkolu. Dzieci przygotowali się do tej uroczystości. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała występ artystyczny i przygotowała słodki poczęstunek. Było miło i bardzo uroczyście.

2020 02 04 Babcia i Dziadek 012020 02 04 Babcia i Dziadek 022020 02 04 Babcia i Dziadek 03

Jak co roku w okresie karnawału u Skrzatów odbył się wielki bal karnawałowy. Rodzice spisali się na medal: przygotowali piękne stroje. A dzieci? Dzieci nauczyły się korzystać z przyjemności, jakie gotuje nam życie, integrowały się z dziećmi z innych grup, mogły „wejść z skórę” księżniczki, smoka, zwierzęcia, – czyli przez chwilę poczuć się kimś innym. To bardzo ważne umiejętności społeczne, a nade wszystko świetna zabawa. Na następny bal musimy poczekać cały rok.

2020 01 10 Bal u skrzatow

Pani Dorota, mama Karola już kilka razy gościła w grupie syna. Czytała bajki, czasami swoje opowiadania i wierszyki, zadawała dzieciom zagadki, utrwala wiadomości zdobyte przez dzieci na wcześniejszych zajęciach. Zawsze dla dzieci ma uśmiech i niespodziankę.

Tym razem odwiedziła grupę słoneczną. Przyniosła opowiadanie o zwyczajach ptaków oraz słodką niespodziankę. Ponadto, jak zawsze uśmiech i dobre słowo. Dla dzieci to duża atrakcja. Bardzo dziękujemy i prosimy o jeszcze.

2020 01 19 Pani)Dorota

To bardzo miłe, gdy absolwenci wracają do przedszkola. Cieszą nas te wizyty. Ale zawsze jesteśmy dumni, gdy „nasze dzieci” osiągają sukces. Hubert z mamą po raz kolejny odwiedził młodszych kolegów. Nie była to zwykła wizyta. Huber z kolegą koncertowali na puzonie i saksofonie. Dzieci z uwagą słuchały koncertu, a starsi koledzy mogli przygotować się do prawdziwych koncertów. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ich podziwiać w prawdziwej orkiestrze.

2020 01 15 Nasi absolwenci

14 stycznie 2020r. do przedszkola przyszli goście – chór szkolny z opiekunem Panią Magdaleną Nowak. Dzieci bardzo oczekiwały starszych kolegów, dla nich to wielkie święto.

Młodzież ze szkoły wykonała znane i lubiane kolędy. Akompaniamentem były skrzypce, flet poprzeczny i gitara. Maluchy były zachwycone. Włączyły się do wspólnego śpiewania.

Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

2020 01 15 Kolendowanie12020 01 15 Kolendowanie2

19 grudnia w Przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Była opowieść o  urodzinach Jezuska, były życzenia świąteczne, wigilijny obiad. Przy wspólnym kolędowaniu przygrywała nam orkiestra perkusyjna w wykonaniu dzieci z grupy zielonej. Bardzo dziękujemy gościom, którzy uświetnili naszą uroczystość: księdzu Wojciechowi oraz Pani Bogusi i dzieciom z grupy 0 ze „szkolnej zerówki”.

2019 12 10 Wigilia 012019 12 10 Wigilia 02

Klasy językowe