Szanowni Państwo,

ruszyła rekrutacja do szkół podstawowych. Zapraszamy kandydatów zarówno do klasy zerowejpierwszej, jak i do klasy czwartej, szóstejsiódmej. Poniżej zamieszczamy garść przydatnych informacji  i dokumentów związanych z procesem rekrutacji.

Klasy pierwsze: dostęp do systemu miejskiego: kliknij tutaj

Klasa czwarta:

Klasa szósta:

Klasa siódma:

I Klasa dwujęzyczna z językiem angielskim

1. Regulamin rekrutacji (wraz z harmonogramem) [plik pdf]
  2. Deklaracja przystąpienia Kandydata do testu predyspozycji językowych (załącznik nr 1 do regulaminu) [plik pdf]
  3. Wniosek o przyjęcie [plik pdf]
  4. Zgoda na przetwarzanie danych [pdf]

Podobnie jak w zeszłym roku zaplanowaliśmy warsztaty przygotowujące do testu predyspozycji prowadzone przez wysokiej klasy specjalistę. Warsztaty odbędą się w terminie bezpośrednio poprzedzającym dzień, w którym odbędzie się test. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem, wzorem ubiegłego roku na warsztaty będziemy prowadzić zapisy w formie elektronicznej przez formularz zamieszczony na naszej stronie. O terminie otwarcia formularza poinformujemy Państwa za pośrednictwem naszej strony z odpowiednim wyprzedzeniem.

II Klasa ogólna z poszerzoną edukacją matematyczną

1. Regulamin rekrutacji (wraz z harmonogramem) [plik pdf]
  2. Deklaracja przystąpienia do sprawdzianu dla Kandydatów do klasy ogólnej z poszerzoną edukacją matematyczną [plik pdf]
  3. Formularz (wniosek o przyjęcie) [plik pdf]
  4. Zgoda na przetwarzanie danych [pdf]

Ze względu na duże zainteresowanie klasą ogólną z poszerzoną edukacją matematyczną przeprowadzony zostanie sprawdzian dla Kandydatów. Szczegółowe informacje podano w powyższym regulaminie.

III Klasa sportowa

1. Regulamin rekrutacji (wraz z harmonogramem) [plik pdf]
  2. Deklaracja przystąpienia Kandydata do testu predyspozycji sprawnościowych [plik pdf]
  3. Formularz (wniosek o przyjęcie) [plik pdf]
  4. Zgoda na przetwarzanie danych [pdf]

Dodatkowe informacje na temat testu predyspozycji sprawnościowych opublikujemy w terminie późniejszym, oczywiście na naszej stronie internetowej.

IV Klasa ogólna

1. Formularz (wniosek o przyjęcie) [plik pdf]
  2. Zgoda na przetwarzanie danych [pdf]

Terminy postępowania rekrutacyjnego są tożsame dla wszystkich oddziałów. Obowiązują również kandydatów do klasy ogólnej (z wyłączeniem dodatkowych testów lub sprawdzianów).  Dokumentacja, którą należy dostarczyć do sekretariatu szkoły to:

1. Oryginał świadectwa promocyjnego do klasy VII szkoły podstawowej wraz z jego kopią.
  2. Formularz (wniosek o przyjęcie do szkoły).
  3. Zgoda na przetwarzanie danych.
  4. Dwa zdjęcia legitymacyjne czytelnie opisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem dziecka.
  5. Zaświadczenie o wynikach dodatkowych testów/sprawdzianów do oddziałów do których przeprowadzono takowe.