Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące funkcjonowania sekretariatu, przydatne linki, dokumenty, itp

Przedszkole nr 27 "Skrzaty"

Informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola, informacje o zebraniach, dokumenty, itp.

O Szkole

Dlaczego nasza szkoła? Przeczytaj parę ciekawych informacji związanych z działalnością szkoły!
Wymiany zagraniczne

Wymiany zagraniczne

Podróże

Wymiana z naszą szkołą partnerską Max Ernst Gesamtschule z Kolonii jest tradycją naszej szkoły i trwa już od 2004 roku.

Klasy dwujęzyczne (angielski)

Klasy dwujęzyczne (angielski)

Języki obce

Ucz się angielskiego i poznawaj świat!

Klasy z Niemieckim programem językowym

Klasy z Niemieckim programem językowym

Języki obce

Ogromna szansa na naukę języka niemieckiego!

Ostatnie Wydarzenia

Dzień sportu.

12 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Były zabawy i konkurencje sportowe na boisku szkolnym i w parku. A później zasłużona nagroda ufundowana przez Radę Rodziców SP66. W sobotę w szkole też jest Czytaj dalej…

Sukces plastyczno – językowy.

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły dwa pierwsze miejsca w międzyszkolnym konkursie plastyczno – językowym Pride of Poland. Nela Baranowska, klasa VIII – 1 miejsce Lena Mazoń , klasa IV- 2 miejsce Gratulujemy!

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon

Miło nam poinformować, że aż 9 uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon z języka angielskiego. Klasy 1:Adam Wróbel miejsce 3Antoni Rabie miejsce 5Grzegorz Adamczyk miejsce 6Paweł Trznadel miejsce 9Alicja Jerzmańska miejsce Czytaj dalej…

Lekcja przyrody w klasie 1d

Uczniowie klasy 1 d przez cały rok szkolny brali udział w interesujących lekcjach przyrody. Do takich zajęć należą między innymi: poznanie budowy roślin, różnych gatunków drzew, ptaków, lekcje o segregacji śmieci, zanieczyszczeniu powietrza, poznanie pracy Czytaj dalej…

Wrocławskie ZOO w naszej szkole.

2 czerwca klasa 1 B miała ogromną przyjemność uczestniczenia w rewelacyjnej lekcji przyrody połączonej z pokazem zwierząt egzotycznych, która była prowadzona przez panią Magdę Fabiszewską – pracownika wrocławskiego ZOO i jednocześnie mamę jednej z naszych Czytaj dalej…

Pies w przedszkolu

W dniu 8.06 dzieci z naszego przedszkola odwiedził wyjątkowy gość – pies Nordic wraz ze swoją opiekunką. Podczas spotkania przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego kontaktu z psem. Dowiedziały się, jaką rolę w życiu człowieka pełni pies, Czytaj dalej…

Akademia Doktora Pieprzyka

W 2.06 nasze przedszkole odwiedziła Akademia Doktora Pieprzyka. Celem wizyty było zwrócenie uwagi na bezpieczne korzystanie z kąpieli słonecznych. Program edukacyjny Akademia Doktora Pieprzyka skierowany jest do najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym. W formie wesołej Czytaj dalej…

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!

Tu nas znajdziesz

Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta

ul. E. Dembowskiego 39

Przedszkole "Skrzaty" nr 27

ul. E. Dembowskiego 39

Zadzwoń do nas

Sekretariat 
+48 71 798 67 10

sekretariat@zsp22.wroclaw.pl
PN - PT, 7:30 – 15:30

Wyślij wiadomość